Poznejte náš tým

S více než deseti letými zkušenostmi na trhu s nemovitostmi a odhodláním usilovně pracovat, naslouchat a přinášet výsledky věříme v poskytování vynikajících služeb našim klientům. Chceme si získat vaši důvěru, doporučení a opakovaný obchod – proto garantujeme, že každý náš zákazník dostane odborné a individuální služby.

O kanceláři

Jsme realitní kancelář Century 21 Diamonds a jsme součástí celosvětové sítě Century 21. Náš cíl je přistupovat k našim klientům individuálně dle jejich potřeb. Naše realitní praxe je více než desetiletá a za tuto dobu jsme vytvořili silný tým profesionálů tak, abychom zajistili klientům kompletní servis z realitního světa. Jsme hnáni k tomu, abychom vyhověli klientům lepšími,
personalizovanějšími službami – podpořenými odbornými znalostmi. Našim makléřům zajišťujeme průběžné školení, abychom zajistili to nejvyšší možné vzdělání v oblasti realitního trhu.

V dnešní hektické době je velmi důležité mít svého osobního realitního makléře, na kterého se můžete spolehnout, proto moji klienti dostávají tu nejlepší péči – ať už v souvislosti s koupí, pronájmem, či prodejem nemovitosti.

Zuzana Škotyová
majitelka kanceláře

Říkají o nás

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na uvedené telefonní číslo nebo nám napište na e-mail a zjistěte, jak můžeme překonat vaše očekávání.