Prodej rodinného domu, 262 m² – Hanušovice

Dům

Zábřežská 232, Hanušovice

9 800 000 Kč

včetně provize, včetně právního servisu

Máte velikou rodinu nebo spoustu přátel a chcete trávit zimní radovánky ale i letní v srdci Hrubého Jeseníku? V tom případě pro vás máme exkluzivní chalupu, kterou lze využívat jako rodinný dům a slouží tedy i k celoročnímu bydlení. Chalupa je nadstandartně vybavena, disponuje totiž 9 místnostmi, dvěma kuchyněmi a dvěma koupelnami. Přízemí: velký obývací pokoj, jídelna, 2 kuchyně, koupelna, ložnice a místnost na sportovní vybavení (lyže, kola..), případně lze také využít jako další ložnice. V patře nalezneme 5 ložnic a jednu koupelnu. V současné době je zde celkem 14 postelí. Jedna kuchyň je vybavena myčkou, el. troubou a sporákem, lednicí a dřezem. Druhá kuchyň je vybavena el. troubou a sporákem, lednicí a dřezem. V obývacím pokoji se nachází veliká kachlová kamna, kterým lze vytápět celý dům nebo můžete vytápět elektrikou. Chalupa stojí na pozemku o velikosti 733 m², kde se nachází větší pergola, kterou oceníte hlavně v letních měsících při rodinných oslavách. Další nevídaností této chalupy je předpřipravený vinný sklípek, který si nový majitel musí dodělat ale hlavně dodat svá oblíbená vína. Chatu lze využíti i k podnikatelským záměrům třeba jako penzion.

Chalupa se nachází ve městě Hanušovice, které leží ve druhém nejvyšším pohoří v České republice s názvem Hrubý Jeseník. Právě to dodává chatě výjimečnost, jelikož se v okolí 15 km nachází Lyžařská střediska. Například lyžařské středisko Ski Kunčice, Ski areál Kraličák. Hrubý Jeseník je mezi lyžaři zapsán jako místo, kde jsou ty nejlepší sněhové podmínky v České republice. Vleky se tu rozjíždějí už na začátku listopadu, a když jsou příznivé podmínky, tak sezóna v Jeseníkách končí až v polovině května. Průměrná nadmořská výška Hrubého Jeseníku se pohybuje nad hranicí 800 m. Symbolem pohoří Hrubý Jeseník je bezesporu jeho nejvyšší vrchol – Praděd, který se s nadmořskou výškou 1491 metrů řadí na páté místo mezi našimi horami. V létě tu, ať už na kole, nebo pěšky, turisté denně zdolávají desítky kilometrů a stále mají co poznávat. Vděčným cílem pro výlety je vrchol Pradědu, Petrovy kameny neblaze proslulé ve spojitosti s čarodějnickými procesy.

A teď ještě něco pro milovníky piva. Mimo jiné město Hanušovice je známé díky zdejšímu pivovaru Holba, který se nachází pouhých 364 m od chalupy, tudíž pánové, budete to mít opravdu blízko z hospody. 🙂

ID zakázky:

13822020

Typ zakázky:

Prodej

Typ nemovitosti:

Dům

Lokalita:

Zábřežská 232, Hanušovice

Dispozice:

5 a více

Užitná plocha:

262 m2

Vlastnictví:

osobní

Energ. náročnost:

G