Zuzana Škotyová

O mně

Jmenuji se Zuzana Škotyová a v realitním světě se pohybuji bezmála deset let. Potřeby a přání klienta proto byly, jsou a budou mou prioritou. V dnešní hektické době je velmi důležité mít svého osobního realitního makléře, na kterého se můžete spolehnout, proto moji klienti dostávají tu nejlepší péči – ať už v souvislosti s koupí, pronájmem, či prodejem nemovitosti. Zajišťuji také tržní odhad nemovitostí, který je zapotřebí nejen při dědickém řízení. Za léta působení na realitním trhu také vím, že lidé mají různé potřeby a požadavky, proto ke každému klientovi přistupuji individuálně a obchod tak vedu úspěšně až do konce. Jsem empatická a umím dobře pracovat s lidmi. Pokud potřebujete radu či pomoc při nákupu nebo prodeji, neváhejte mě kontaktovat, ráda se o vás postarám.

Kde působím?

Primárně působím v Praze a Středočeském kraji.

Moje služby

Prodej nemovitosti

Výběr správného realitního makléře je pro prodej vašeho domu zásadní. Může to být rozdíl mezi tím, zda se váš domov nabízí měsíce, nebo se rychle prodá za stovky tisíc navíc. Díky našim zkušenostem a tvrdé práci vám můžeme zaručit rychlou úspěšnost.

Koupě nemovitosti

Koupě domu je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, které učiníte, odborná rada a profesionální vedení jsou prvořadé. Mohou významně přispět k tomu, abyste nejenom našli ten správný dům, ale také zaplatili tu nejlepší cenu.

Pronájem nemovitosti

Jsme upřímní, transparentní a jsme tu pro vás na každém kroku – od pomoci udělat první krok při výběru dle vašich veškerých požadavků až po předání klíčů od vámi vysněného domova.

Říkají o mně

Nabídka nemovitostí

Byt

12 000 Kč

PRONAJATO - Pronájem bytu 1+1, 37 m² - Praha - Záběhlice

Byt

3 250 000 Kč

Predaj družstevného bytu 2+kk, 62 m² - Praha 9

Byt

Prodej, bytu 3+1, 74 m² - Jiřetín pod Bukovou

Máte zájem o spolupráci se mnou?

Zavolejte mi na uvedené telefonní číslo nebo mi napište na e-mail a zjistěte, jak můžu překonat vaše očekávání.